Dla kogo są zajęcia ?

Uczymy  dzieci i dorosłych. Zarówno zupełnie początkujących jak i grających na pewnym poziomie a chcących doskonalić swoje umiejętności. Realizujemy także zajęcia wspomagające naukę w szkole muzycznej, pomoc w ćwiczeniu na instrumencie, także teoria muzyki.

Lekcje

Zajęcia w wygodnym studiu są prowadzone indywidualnie lub w małych grupach do 3 osób. Tempo pracy oraz program jest dostosowany do ucznia lub grupy.
Uczymy grać na gitarze klasycznej, keyboardzie, fortepianie a także prowadzimy zajęcia ze śpiewu.
Wszystkie materiały potrzebne na zajęciach uczeń otrzymuje od Studia.
uczniów
lat działalności
1400 +
godzin zajęć
Studio i nagłośnienie

Co więcej ?

Oferujemy także studyjne nagrania wokalne i instrumentalne. Zapraszamy wokalistów chcących nagrać swoje piosenki a także zespoły muzyczne i instrumentalistów.

Dysponujemy również nagłośnieniem i oświetleniem małego formatu, możemy zrealizować eventy firmowe, wydarzenie artystyczne, koncerty, konferencje itp.

Możliwy także występ coverowego zespołu z muzyką taneczną.

Studio

Program nauki

Zawsze dostosowany w sposób indywidualny do potrzeb i możliwości.

Zajęcia grupowe

Przeznaczone dla początkujących oraz dla dzieci. Grupa do 3 osób.

Zajęcia indywidualne

Przeznaczone dla starszych i dorosłych a także dla bardziej zaawansowanych.