Witajcie na naszej stronie!

Nutka

A więc stało się! Po ponad 15 latach działalności. Po ponad 15 latach nauki dzieci, młodzieży i dorosłych gry na instrumentach i śpiewu – doczekaliśmy się strony internetowej. 🙂 Brawo my!. haha…

Co będzie można na niej znaleźć?

A więc dla nowych chętnych przyszłych muzyków jest tutaj garść materiałów informacyjnych jak zacząć, co trzeba umieć (a może nic? :-)) i jak wygląda nauka w Studiu.

Dla byłych już uczniów na blogu pozostanie parę bitów wspomnień w postaci zdjęć, nagrań audio i filmików video.

Obecni uczniowie będą mogli pokazać rodzicom jak pracują na zajęciach a także traktować stronę jako bazę dla bieżących informacji o pracy Studia.

Na początku na blogu parę wspomnień z poprzednich lat. Może się gdzieś na zdjęciach rozpoznacie! 🙂

Ruszamy !!!