NUTKA – teraz!

Zapraszamy do wnętrza Studio Nutka :-). Studio składa się z trzech pomieszczeń. Korytarza w którym mamy małą poczekalnię dla oczekujących na swoją kolej uczniów.

W dalszej kolejności reżyserka czyli centrum sterowania z wygodną kanapą. Tutaj dokononuje się nagrań i miksów.

I wreszcie główne studio z wygodnymi sofami :-). W studiu tym uczą się i doskonalą swoje umiejętności uczniowie Studia Nutka. Tutaj także nagrywają wokaliści i instrumentaliści.

Wystrój wnętrz na przestrzeni lat się zmieniał, studio cały czas jest także doposażane w nowy sprzęt. Obecnie w celach edukacyjnych dysponujemy dwoma keyboardami, oraz trzema gitarami klasycznymi. Dwie w rozmiarze 3/4 (dla młodszych dzieci) i jedna w rozmiarze 4/4.

ZAPRASZAMY !